راهنمای خرید در سایت ای روزقبل  از خرید ، لطفا عضویت خود را  انجام دهید             راهنمای عضویت سپس مانند توضیحات زیر،  اقدام به خرید نماییدمرحله 1- کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

-   جهت مشاهده مشخصات کامل محصول  آیکون    را کلیک کنید.- در کادر نوع قیمت, قیمت نقد را انتخاب کنید(توجه داشته باشید برای خرید اعتباری ،لازم است که کد اعتبار خود را از تعاونی و یا اداره رفاه مربوطه دریافت کنید. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید)و در ادامه گزینه   افزودن به سبد خرید  را کلیک کنید.   

 مرحله 2-  گزینه ی  پرداخت نهایی   را انتخاب ، و در صورت نیاز به کالای دیگر، روی دکمه  خرید کالای دیگر   کلیک کنید.    

   مرحله 3- بعد از انتخاب پرداخت نهایی و مشاهده صفحه زیر مشخصات کالا و آدرس خود را کنترل کنید.  پرداخت نهایی   را انتخاب کنید 

 مرحله 4 -  در صورت تغییر  آدرس محل تحویل کالا ،روی دکمه   بروزرسانی   کلیک  کنید و در ادامه    پرداخت نهایی  را انتخاب کنید. مرحله پنجم- جهت ادامه خرید گزینه   شرایط خدمات را مطالعه کرده و کاملا با آن موافقم (خواندن شرایط خدمات)  را انتخاب کرده با کلیک و دکمه ی  پرداخت نهایی  به مرحله بعد هدایت شوید.


مرحله6 - مرحله پرداختدرگاه بانک سامان  را انتخاب کنید 

  اطلاعات کارت خود را وارد کنید بعد از تایید پرداخت، کد رهگیری خود را دریافت کنید.شما میتوانید جهت مشاهده فاکتور خرید، به حساب کاربری خود مراجعه فرمایید(همچنین فاکتور خرید به ایمیل شما که قبلا در بخش عضویت وارد نمودید، ارسال خواهد شد)<< بازگشت به صفحه اول